سایر خدمات حرفه‌ای

نظارت بر امور تصفیه

با توجه به تصریح اصلاحیه قانون تجارت مبنی بر منصوب نمودن مدیران و ناظران تصفیه و نظارت بر شکل و محتوای امر تصفیه، موسسات حسابرسی می توانند با توجه به آشنایی با مسائل مالی و مالیاتی نسبت به نظارت بر امور تصفیه شامل اقدامات قانونی در مدت تصفیه، رعایت آیین‌نامه‌های ابلاغی سهامدارن، اخذ مفاصاحساب مالیاتی و بیمه و انجام فرایند تصفیه اقدام نمایند.

خدمات ارجاعی توسط دادگاه ها

داوری قراردادها یکی از مکانیسم های حل اختلاف است که برای حذف تشریفات، افزایش سرعت رسیدگی و صرفه‌جویی در هزینه و وقت ایجاد شده است. داور یا داوران با اعلام رضایت کتبی و با توافق طرفین در موضوع اختلاف در محدوده تعیین شده ورود کرده و بدون التزام به رعایت تشریفات آیین دادرسی و قبل از ارجاع به مراجع قضایی به حل اختلاف می پردازد. برخی از سوابق ما در این حوزه در شرکت بی. ای. تی، پروژه زلزله زدگان کرمانشاه و برخی شرکت های تراستی بوده است.

تهیه طرح های توجیهی فنی اقتصادی

طرح توجیهی یا همان مطالعه امکان سنجی، ارزیابی عملی یک پروژه پیشنهادی است. طرح توجیهی با هدف روشن ساختن عینی و منطقی نقاط ضعف و قوت یک کسب و کار موجود و یا سرمایه گذاری پیشنهاد شده، فرصت ها و تهدیدها، منابع مورد نیاز برای انجام کار و در نهایت چشم‌اندازی برای رسیدن به موفقیت صورت می گیرد. تهیه و ارزیابی طرح های فنی و اقتصادی (FS)، امکان سنجی با نرم‌فزار کامفار و اکسل و همچنین طراحی طرح تجاری برای تامین سرمایه و پذیرش نزد سازمان بورس و اوراق بهادار از تجارب شرکا و تیم پشتیبانی موسسه می باشد.

آموزش

با توجه به سوابق درخشان مدیران موسسه در حوزه آموزش و کتب آموزشی و منتورینگ، و بر پایه اطلاعات مفید و کاربردی در زمینه انواع مباحث مالی، حسابداری، حسابرسی، استاندارد های بین المللی IFRS ، قوانین آمره و... به شما کمک می کنیم مدیران و منابع انسانی خود را به طور موثر و کارآمد آموزش دهید.