انواع خدمات حسابداری، مالی و مالیاتی

خدمات مالیاتی

از هر کسب و کاری که باشید، تولیدی یا بازرگانی، خدماتی یا آموزشی، حقیقی یا حقوقی، با مالیات و مباحث مربوط به آن درگیر هستید. برای عبور از پیچیدگی های امور مربوط به حسابداری مالیاتی و قوانین حاکم بر آن، شما به همراهی یک تیم متخصص و حرفه‌ای نیاز دارید. موسسه حسابرسی سرآمد کاوش این افتخار را دارد که با تسلط کامل بر قوانین مالیاتی کشور، بهترین خدمات را به صاحبان کسب و کار ارایه دهد. تیم حسابداری مالیاتی ما همواره در کنار شما هستند تا در زمینه های مختلف در حوزه مالیات، شما را همراهی کنند و کم‌هزینه ترین راهکارها را برای شما ارایه کنند.

مشاوره امور بیمه

موسسه مشاوران سرآمد کاوش با دارا بودن کادری مجرب آماده ارایه هرگونه مشاوره تامین اجتماعی به اشخاص حقیقی و حقوقی می‌باشد. بخشی از خدمات قابل ارایه در رابطه با مسائل سازمان تامین اجتماعی به کارفرمایان و پیمانکاران شامل بررسی صحت محاسبات مربوط به اعلام بدهی‌ها، قبول وکالت کارفرما در سازمان تامین اجتماعی اعم از هیات های بدوی و تجدیدنظر شامل تهیه لایحه دفاعیه و حضور در جلسات مزبور، مشاوره تامین اجتماعی در رابطه با بررسی قراردادها و پروژه های پیمانکاری و همچنین ارایه خدمات مشاور های قبل و بعد از عقد قرارداد پیمانکاری و پیگیری تا حصول نتیجه مطلوب و قانونی می‌باشد.

تهیه صورت‌های مالی تلفیقی

با توجه به اهمیت صورت های مالی تلفیقی در تصمیم گیری های مدیریتی و الزامات استانداردهای حسابداری و سازمان بورس اوراق بهادار، شرکا و مدیران این موسسه توانسته‌اند خدمات ارزنده ای در این حوزه ارایه نمایند. تجارب یاد شده با بهره گیری از متخصصین معتبر و سوابق مفید مدیران و کارکنان موسسه، علاوه بر توان تهیه صورت های مالی تلفیقی شرکت‌هایی که واحدهای تابعه زیاد با فعالیت‌های متنوع دارند، امکان انجام حسابرسی صورت های مالی تلفیقی را نیز فراهم می‌آورد.

استقرار سیستم‌های یکپارچه ERP و پیاده سازی زیرسیستم ها از جمله انبار و دارایی های ثابت مشهود

سیستم های اطلاعاتی یکپارچه از ابزارهای مدیریتی است که می‌تواند اطلاعات موجود در سازمان را در تمام حوزه های فعالیت سازمان را به صورت یکپارچه و منسجم جمع‌آوری کند و این اطلاعات و نتایج حاصل از آن را در اختیار استفاده کنندگان قرار دهد. همکاران موسسه تجارب مفیدی در زمینه استقرار سیستم های یکپارچه مالی و همچنین پیاده سازی و اصلاح زیرسیستم ها از جمله موجودی کالا و انبارها و همچنین اموال و دارایی های ثابت از جمله فرایند کنترل ها، کدینگ و پلاك کوبی دارایی ها دارد. این موضوع نقش اساسی در مدیریت، کنترل و حفاظت از اموال مجموعه ایفا می کند.

تهیه و آموزش صورت‌های مالی مبتنی بر IFRS

یکی از مهمترین دغدغه های جوامع حرفه‌ای حسابداری در ایران، مساله تهیه صورت های مالی بر اساس استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی است. ما با تکیه بر سال‌ها تجربه و فعالیت در حوزه های مالی و حسابداری و دارا بودن گواهینامه مرتبط زیر نظر آکادمی Phoenix ، آموزش و تهیه صورت‌های مالی مبتنی بر استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی (IFRS) را برای شما فراهم می آوریم. همچنین شرکا و مدیران این موسسه تجربه آموزش استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی (IFRS) برای مدیران مالی شرکت ایران خودرو را در سوابق خود دارند.